koszulka juventus dla dzieciManchester City

koszulka juventus dla dzieciManchester City i Real Madryt są faworytami dla 18-latka. Rozumie się, że City zaoferowało 113 funtów milionów, by skusić Monako do rozstania się z wysoko ocenianym młodym talentem, podczas gdy Real jest gotów dopasować się do swojej oferty, ponieważ już złożył ogromną ofertę.

Napastnik z pewnością nie zabraknie opcji, jeśli zdecyduje się na duży ruch z dala od rodzinnej Francji, chociaż ostatnio stwierdził, że czas gry będzie najważniejszym czynnikiem w każdym ruchu. „Wszystko, czego chcę, to grać”. Mbappe ujawnił: „Jestem w wieku, w którym muszę grać. Pod koniec kariery nie mam 35 czy 36 lat, ani nie muszę być ostrożny. City potencjalnie może pochwalić się niewielką przewagą nad Los Blancos, biorąc pod uwagę udowodnione osiągnięcia trenera Pepa Guardioli z młodymi zawodnikami i ich regularne rozdawanie jako pierwsze- team opportunities.Guardiola przygotowany do nalotu na Monako Bernardo Silva, który niedawno przybył z Monako za 43,6 miliona funtów, będzie również stanowić dodatkową zachętę dla Mbappe, aby połączyć się ze swoim byłym kolegą z drużyny na Etihadzie.

Uważa się, że Guardiola uczynił Mbappe swoim głównym celem transferowym, ale gdyby taki ruch się zmaterializował, prawdopodobnie byłby trzecim przyjazdem City z Monako tego lata. klub i umowa mogą zostaćstrój piłkarski dla dzieckazawarte już w tym tygodniu. Jednak posunięcie Mbappe najprawdopodobniej okaże się znacznie trudniejszym procesem, biorąc pod uwagę poważne zainteresowanie Realu i może ponownie podważyć przyszłość Sergio Aguero.