strój juventus dla dzieci Fani Liverpoolu w mediach społec

strój juventus dla dzieci Fani Liverpoolu w mediach społecznościowych nie są zadowoleni z wiadomości, że Arsenal zbliża się do zdobycia 56 milionów funtów Pierre'a-Emericka Aubameyanga. Wysoko oceniany napastnik Borussii Dortmund, który strzelił 13 goli w 16 meczach Bundesligi w tym sezonie, wydaje się dołącz do Kanonierów przed zamknięciem okienka transferowego w środę. Arsenal odrzucił dwie oferty za Aubameyang, ale różne raporty z poniedziałkowego ranka sugerują, że Ivan Gazidis w końcu zgodził się na żądania Dortmundu.

Armeński pomocnik Henrikh Mkhitaryan dołączył do Arsenalu w zeszłym tygodniu w ramach umowy wymiany z Manchesterem United, w tym z Alexisem Sanchezem. Oczekuje się, że zadebiutuje, gdy Arsenal odwiedzi Swansea City w Premier League we wtorek wieczorem. Fani Liverpoolu reagują na umowę Aubameyang na Twitterze Arsene Wenger jest gotowy do podpisania nowego rekordu klubowego 28-letniego Arsenalu, a Gooners są bardzo podekscytowani pomysłem ponownego połączenia Mkhitaryan i Aubameyang. - ale nadal mają dużo pieniędzy w banku po sprzedaży Philippe'a Coutinho za 142 miliony funtów do Barcelony.

Zapytany, czy spodziewa się, że klub sfinalizuje więcej umów w tym miesiącu, Jurgen Klopp powiedział w piątek: „To nie jest bardzo prawdopodobne”.koszulka piłkarska z własnym nadrukiem  The Reds przegrali kolejne mecze ze Swansea City i West Brom – i zbliżającym się przybyciem Aubameyanga w