koszulka mbappe powierzchnię w piątek, ponieważ sa

koszulka mbappe powierzchnię w piątek, ponieważ sam Mahrez wydał dość wymowne oświadczenie. 26-latek nie powstrzymywał się... OŚWIADCZENIE MAHREZNapisał: „Leicester City zawsze wiedziało o moim miejscu pobytu i wiedziało o moim sposobie myślenia bezpośrednio lub za pośrednictwem moich doradców.

„Byłem częścią zespołu Leicester City, który osiągnął wiele sukcesów, w tym awans do Premier League i tytuł mistrza ligi.„Moje cele zawsze były takie same i zawsze dawałem swoje pełne 100 procent, kiedy gram dla klubu, kibiców i moich kolegów z drużyny. „Te cele pozostają takie same dziś i w przyszłości, a kiedy poproszono mnie o przyłączenie się do zespołu Leicester, możesz być pewien, że nadal będę dawał z siebie wszystko”. W ciągu ostatnich dziesięciu dni wiele osób podających się za moich przyjaciół mówiło o mnie io rzeczach, o których nic nie wiedzą.

„W związku z tym, że wiele osób i dziennikarzy poczyniło założenia bez odpowiedniego sprawdzenia historii, więc chciałbym wyjaśnić, że wszystkie te tak zwane założenia dotyczące powodu mojej nieobecności są całkowicie nieprawdziwe. „Ja ani moi doradcy nigdy czegoś takiego nie zrobiliśmy. twierdzenia na ten temat, więc wszelkie przypuszczenia są całkowicie bezpodstawne”. strój piłkarski z własnym nadrukiem Mahrez jest wyraźnie wściekły na swoich „przyjaciół”. Czy mówi prawdę? Czy media i jego „przyjaciele” negatywnie wpłynęli na jego działania? A może jest bardziej prawdopodobne, że Mahrez po prostu robi wszystko, co w jego mocy, aby oczyścić swoje imię.