koszulka arsenal z własnym nadrukiem Liverpool zaznaczył

koszulka arsenal z własnym nadrukiem Liverpool zaznaczył swój powrót do Ligi Mistrzów frustrującym remisem 2:2 z Sevillą w środę wieczorem. Próbując wypędzić demony z finału Ligi Europy nieco ponad 15 miesięcy temu, drużyna Jurgena Kloppa początkowo dobrze sobie radziła, aby odzyskać siły po przejściu do finału Ligi Europy. Wissam Ben Yedder wykorzystał słabą obronę gospodarzy, aby już po kilku minutach przełamać impas.

Ale Liverpool zareagował dobrze i dwa gole Roberto Firmino i Mohameda Salaha dały im prowadzenie przed przerwą. Firmino nie wykorzystał szansy na zdobycie punktów, trafiając w słupek z rzutu karnego i został zmuszony do zapłaty, gdy Joaquin Correa strzelił wyrównującą bramkę. 72. minuta. Oprócz szaleńczej, ale niesamowicie rozrywkowej akcji na boisku, było też trochę dramatu na linii bocznej. Z wynikiem 2-1, nowo mianowany menedżer Sewilli, Eduardo Berizzo, został wyrzucony z boiska. dość zabawne okoliczności. Niedługo po wyrzuceniu piłki i otrzymaniu ostrzeżenia sędziego, Berizzo zrobił to ponownie, aby opóźnić wykonanie rzutu przez Joego Gomeza.

Nic dziwnego, że otrzymał wtedy rozkazy marszu i kazano mu opuścić ziemiankę. Próbował argumentować swoją sprawę, ale tak naprawdę nie ma żadnej obrony. Jednak, jak widać poniżej, Klopp nie był pod wrażeniem zachowania swojego przeciwnego numeru i nie mógł ukryć swojej wściekłości. To coś, co zwykłeś widywać w szkole, nic dziwnego, że Klopp był wściekły! A jego nastrój nie poprawiłby się, gdyby gol Correi oznaczał, że jego drużyna musiała podzielić się łupami strój piłkarski dla dzieci z ekscytującego spotkania, które widziałem także Joe Gomeza odesłany późno.