koszulka liverpool z własnym nadrukiem Fani Manch

koszulka liverpool z własnym nadrukiem Fani Manchesteru United byli zachwyceni, gdy w czerwcu 2014 roku ogłoszono, że ich klub wygrał wyścig o podpis Luke'a Shawa. 18-latek był wspaniały podczas swoich dwóch pełnych sezonów w Premier League z Southampton i miał świat przy sobie. W pewnym momencie wielu fanów piłki nożnej i ekspertów porównywało go nawet do Garetha Bale'a - i to nie tylko dlatego, że przeszedł przez akademię w St Mary's.

Shaw, podobnie jak Bale, był potężny, mógł biegać przez cały dzień i został pobłogosławiony lewą nogą zdolną do tworzenia magicznych chwil. Jednak ponad trzy lata później reprezentant Anglii wydaje się być w poważnym niebezpieczeństwie, że United zostanie zaatakowany przez trio frustrujące, przerywane sezony. Kontuzje z pewnością utrudniły jego rozwój – przerażające złamanie obu nóg, którego doznał przeciwko PSV we wrześniu 2015 r., sprawiło, że opuścił cały rok swojej wczesnej kariery – ale jego postawa była również wielokrotnie kwestionowana .

Shaw został ostrzeżony w zeszłym sezonie Kiedy Jose Mourinho powiedział, że Shaw jest „daleko za” innymi lewymi obrońcami klubu pod względem stroje piłkarskie na zamówienie zaangażowania, koncentracji i ambicji, Gary Neville ostrzegł młodego obrońcę, że musi odpowiedzieć na te komentarze występami na na boisku treningowym iw meczach. „Musi odpowiedzieć”, powiedział Neville, według Guardiana, pod koniec