koszulka real madryt z nadrukiem euro. „Ponieważ zaró

koszulka real madryt z nadrukiem euro. „Ponieważ zarówno Real Madryt, jak i Barcelona prognozują dalszy wzrost przychodów w latach 2017-18, walka na szczycie prawdopodobnie sprowadzi się ponownie do występów na boisku w przyszłym roku”. w 1/8 finału Ligi Mistrzów może być tak proste, że klub, który zajdzie najdalej w rozgrywkach, będzie miał największe szanse na zdobycie w przyszłym roku szczytu w Money League”. W przeciwieństwie do innych badań dotyc

zących finansów piłkarskich, Deloitte wyklucza finanse z nie z handlem graczami. Premier League naprawdę zaczyna napinać swoje finansowe muskuły na światowym krajobrazie futbolowym po tym, jak Everton (20) złamał pierwszą dwudziestkę dla fi pierwszy raz. W rzeczywistości strony angielskie zajęły dziewięć z dwudziestu miejsc na liście. Tottenham Hotspur przeskoczył Borussię Dortmund na 11. miejscu, podczas gdy Chelsea i Liverpool utrzymały się odpowiednio na ósmym i dziewiątym miejscu.

Leicester City, które znakomicie dotarło aż do finałowej ósemki Ligi Mistrzów, awansowało z 20. na 14. miejsce, podczas gdy West Ham był jedynym angielskim klubem w pierwszej dwudziestce, ponieważ awansował o jedno miejsce na 17. Z pięcioma angielskimi stroje piłkarskie z własnym nadrukiem drużynami w fazie pucharowej Ligi Mistrzów dominacja Premier League może wzrosnąć jeszcze bardziej w stosunku do innych bogatych dzieci futbolu.