strój liverpool dla dzieci Nieudane podanie Messiego w

strój liverpool dla dzieci Nieudane podanie Messiego w 31. minucie wciąż trafiło do Neymara, który oszukał Antonio Valencię zgrabnym skrętem w polu karnym na 18 jardów, zanim pokonał Davida de Gea. zjadliwa analiza Jose Mourinho. „To był dobry mecz dla kibiców i myślę, że w przedsezonie ważne jest również, aby grać o to, kiedy przyjeżdżasz do USA i masz stadion z 80 000 tysiącami bardzo entuzjastycznych fanów”, powiedział. „To jest to, czego chcą, chcą Messiego, Neymara, Pogby, chcą, aby najlepsi gracze pokazali, kim są”. I myślę, że w pierwszej połowie tak się stało, ale to mógł być dowolny wynik. To był otwarty mecz, nie broniliśmy dobrze, nie jestem zadowolony. W drugiej połowie było wiele zmian dla nich i dla nas, ale obie drużyny grały o wynik.

„Próbowaliśmy wyrównać, starali się utrzymać piłkę, posiadanie piłki i dobrze się bronić, więc czułem, że w drugiej połowie to nadal był pozytywny mecz”. przez nietrafioną bramkę Romelu Lukaku z pięciu jardów w trzeciej minucie. W poniższym zestawieniu z meczu o 0:25 Rashford zagrywa fatalne dośrodkowanie w pole Barcelony, ale Lukaku, choć na odcinku, strzela prosto z bramki. range.BARCELONA 1-0 MAN UTD NAJWAŻNIEJSZE Jak wiemy, Lukaku musiał zapłacić za to, że nie znalazł siatki, gdy Barca zdobyła gola 30 minut później i odniosła zwycięstwo 1:0. Ocena meczowa 6/10 według Manches

ter Evening News - ale nie uzyskał najniższej oceny. Valencia, Victor Lindelof, Chris Smalling i Daley Blind wszyscy otrzymali 5/10 i mniej, a MEN przyznali Blindowi najgorszą ocenę 3/10. Słaba trasa. Marnotrawstwo po lewej stronie, mimo że cieszę się dużą ilością miejsca i koszulki piłkarskie dla dzieci iskierką d atak, który zakończył się zdobyciem bramki przez Neymara”, tak gazeta z Manchesteru opisała pokaz Blinda.