koszulka juventus z własnym nadrukiem Mohamed Salah m

koszulka juventus z własnym nadrukiem Mohamed Salah mógł ostatnio dominować w nagłówkach gazet w Liverpoolu dzięki swojej formie strzeleckiej, ale jeden inny zawodnik prawdopodobnie był równie dobry: Roberto Firmino. Trzynaście goli i siedem asyst w Premier League do tej pory w tym sezonie to fantastyczny powrót dla kogoś, kto nie jest t technicznie napastnik. Kiedy Brazylijczyk dołączył do Liverpoolu w 2015 roku, został uznany za ofensywnego pomocnika; teraz jest początek 2018 roku i niecałe trzy lata później przekształcił się w kompletny numer 9.

Jest niepodobny do żadnego innego napastnika w Premier League – do cholery, może nawet Europy – i dlatego stał się tak niezbędny dla Liverpoolu. Nowy kontrakt jest nawet na horyzoncie, zakładając, że hierarchia Liverpoolu czuje się tak samo jak Jurgen Klopp, że Firmino zasługuje na lukratywny przedłużenie. „[Nowy kontrakt] jest bardzo ważny dla obu stron” – powiedział Klopp. „Myślę, że wszystko, co robimy, sposób, w jaki gramy, sposób, w jaki dajemy mu możliwość ciągłej gry, zasługuje na to”. Zasługuje na to, ponieważ jego praca jest znakomita, ale bardzo pomogło mu to zrobić krok naprzód. Stał się tutaj innym graczem”. Inne drużyny mogą powiedzieć: „Hmm, on jest naprawdę dobry”, ale nie jest pewne, czy grałyby w ten sam sposób i wykorzystałyby go jako dziewiątkę lub dziesiątkę, albo wykorzystają go na skrzydła. „Nigdy nie jest to pewne, ale oczywiście ważne jest, aby zatrzymać tych graczy, którzy są w dobrym wieku i gdy jest jeszcze miejsce na poprawę. Nie ma wątpliwości, że chcemy to zrobić”.

To magiczne podanie Firmino pomogło Sadio koszulki piłkarskie z nadrukiem Mane'owi w wygranym 2:0 meczu z Newcastle United w sobotę, kiedy Salah strzelił pierwszego gola. Jednak fani Liverpoolu zauważyli coś wyjątkowego w Firmino podczas gola Mane'a, co tylko dowodzi, jak bardzo jest