koszulka manchester united z własnym nadrukiem Neymar

koszulka manchester united z własnym nadrukiem Neymar zakończył najdroższy transfer w historii futbolu, kiedy zeszłego lata przeniósł się z Barcelony do PSG za 222 miliony euro. Jednak jego czas we francuskim klubie może już się kończyć. Brazylijski mistrz doznał kontuzji w ostatnim czasie i był nie jest nawet obecny, gdy jego drużyna zdobyła tytuł Ligue 1 po pokonaniu Monako 7-1 w zeszłym tygodniu.

W noc meczu Neymar przesłał zdjęcie, na którym gra w pokera w mediach społecznościowych, zamiast uczęszczać do Parc des Princes; co poszło źle z wieloma. Ci, którzy wyrazili swoje oburzenie, to między innymi były reprezentant Francji, Christophe Dugarry. „Jak Neymar może nie być obecny w grze tytułowej, jak możemy nadać mu etykietkę lidera, skoro nie przychodzi, aby się tym podzielić?” Dugarry powiedział w radiu RMC Sport, za bramkę. „Jak PSG może zaakceptować coś takiego? Jak może patrzeć w oczy swoim kolegom z drużyny, zachowując się w ten sposób?”. Pluje na klub. Myślę, że to barbarzyńskie”. Blancos, jeśli chce zostać najlepszym graczem na świecie. „Powiedziałem nawet [Neymarowi], że może być najlepszy na świecie” – powiedział Rivaldo GloboEsporte.com za gol. „Ale wierzę, że jeśli pozostanie w PSG , to się nie wydarzy. Musi opuścić PSG.

Piłka nożna dla niego, jeśli ma być najlepszy na świecie, musi być w Hiszpanii. Jeśli zamierzasz analizować, to Anglia, Hiszpania, Włochy, Niemcy – wszystko stroje piłkarskie dla dzieci inne – ale mówię o rywalizacji piłki nożnej”. Barcelona, ​​ze względu na swoją sytuację, jest trudna. Ale wierzę, że z tego, co słyszę, od ludzi, którzy przynoszą mi informacje, ma szansę