koszulka paulo dybala Lucas Hernandez rozbił Piłka wysok

koszulka paulo dybala Lucas Hernandez rozbił Piłka wysoko i poza pole karne Atletico. Jednak w po prostu znakomity sposób i gdy każdy inny gracz czekał, aż piłka spadnie z nieba, Marcelo wykorzystał niewiarygodną umiejętność, aby znaleźć rezerwowego Isco.

Jak widać poniżej, 29-latek doskonale amortyzował piłkę oszałamiającym dotykiem prawą stopą, przerzucając ją nad rozpędzoną Gabi i na ścieżkę swojego kolegi z drużyny. Fani reagują na dotyk Marcelo na TwitterzeJak możesz sobie wyobrazić , kilku fanów piłki nożnej zainteresowało się Twitterem po magicznym dotknięciu Marcelo, aby wyrazić, jak dobry był – sprawdź najlepszą reakcję: Marcelo, uważany przez wielu za najlepszego lewego obrońcę na świecie, jest w Realu od 2007 roku i zdobył prawie 450 występy oprócz zdobywania wielu tytułów i trofeów.

Reprezentant Brazylii strzelił gola w wygranym 3:0 meczu z Juventusem we wtorek, a Madryt teraz zwraca uwagę na środowy rewanż Ligi Mistrzów z mistrzami Włoch. Biorąc pod uwagę ich niespójną kampanię ligową 2017-18 i odejście z Copa del Rey, wygrywając najważniejsze rozgrywki klubowe w Europie po raz trzeci z rzędu to jedyna droga Realu do zdobycia sztućców w tym komplety piłkarskie z własnym nadrukiem semestrze. Jak myślisz, jak dobry był dotyk Marcelo i podanie do Isco podczas Realu 1-1 Atletico? Wypowiedz się w polu komentarzy poniżej!