Koszulka piłkarskie Modric tanio osiągnąć docelowy

Koszulka piłkarskie Modric tanio osiągnąć docelowy rozmiar według niego: „Z Ronaldinho moglibyśmy wygrać Ligę Mistrzów Afryki i z powodzeniem grać w klubowych mistrzostwach świata z najlepszymi drużynami w Europie i na świecie C.” to marzenie każdego prezydenta jak ja. ”Jeśli te negocjacje doprowadzą do porozumienia, Ronaldinho naśladuje Rivaldo, który rozwinął Kabuscorp w 2012 roku zdobywając 18 bramek w 21 meczach.
Ronaldinho opuścił swój meksykański klub i ostatnio jest związany z Los Angeles Galaxy. Teraz krążą plotki, że Angola może być możliwym celem podróży.

Według Bento Kangamby, prezesa lokalnego klubu Kabuscorp, jest to możliwe. W wywiadzie dla agencji prasowej Lusa Kangamba ujawnia, dziecięce koszulki piłkarskie że ​​odbyły się negocjacje z byłym Brazylijczykiem o przeniesieniu do obecnego wicemistrza Angoli.