koszulka real madryt z własnym nadrukiem 30-osobowa lista

koszulka real madryt z własnym nadrukiem 30-osobowa lista finalistów do Złotej Piłki 2017 została ogłoszona w zeszłym tygodniu, gdy piłka nożna przygotowuje się do uhonorowania tych, którzy wystąpili w zeszłym roku. Gwiazda Tottenham Hotspur, Harry Kane, zasłużenie znalazł się na liście, strzelając 43 gole w 37 występach dla klubu i kraju, podobnie jak Kevin de Bruyne, Philippe Coutinho i Eden Hazard. To zwieńczenie wspaniałego roku dla Kane'a, który w czerwcu mówił o zrobieniu kolejnego kroku wstecz.

„Chcę być w światowej klasie”, powiedział reprezentant Anglii. „Jeszcze mnie tam nie ma. Częściowo jest to udowodnienie tego na arenie międzynarodowej. „Poziom klubowy, miałem kilka dobrych sezonów, ale aby zrobić kolejny krok, jest to międzynarodowy futbol – w wielkich meczach, w wielkich momentach”. „Mam 23 lata (od tego czasu się skończył 24) i miejmy nadzieję, że mam jeszcze kilka lat przed sobą, aby się uczyć i stawać się lepszym”.

Kane dołączył do światowej klasy drabinki, kiedy we wrześniu strzelił 13 goli. Jednak pomimo podekscytowania otaczającego Kane'a i 18-letnią gwiazdę Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe, który również ubiega się o Złotą Piłkę, nagroda zostanie przyznana. przejdź do jednego z dwóch graczy. Ronaldo i Messi dzielą tę nagrodę co roku od 2008 roku i tym razem nie będzie inaczej, koszulki piłkarskie z nadrukiem na zamówienie ponieważ obaj gracze cieszą się niesamowitymi sezonami odpowiednio w Realu Madryt i Barcelonie.