strój piłkarski bayern monachium dla dzieci o nagrodę PFA

strój piłkarski bayern monachium dla dzieci o nagrodę PFA Player of the Year w tym sezonie, ale wygląda na to, że Belg otrzymuje ukłon w zakresie statystyk.LM - NeymarŚrednia ocena: 9,0Z najwyższą średnią oceną w całym zespole, można by uczciwie powiedzieć, że Neymar uzasadnił swój rekord świata od czasu przeprowadzki do Parc des Princes zeszłego lata.

ST - Lionel MessiŚrednia ocena: 8,7 Kto jeszcze? To był kolejny sezon błyskotliwości Messiego i poza ogromną huśtawką w weekend, Europejski Złoty But ma swoje imię.ST - Cristiano RonaldoŚrednia ocena: 8,0Nikt nie widziałby, jak ten człowiek robi cięcie na początku sezonu . Ronaldo to jednak Ronaldo, a jego forma w 2018 roku bardziej niż uzasadnia jego miejsce w drużynie.

Czy nieobecność Salaha jest dziwna i zaskakująca? Oczywiście. I chociaż wszystko wydaje się sugerować, że człowiek Liverpoolu bardziej niż zasługuje na miejsce, obfitości statystyk WhoScored.com nie można zignorować. Kiedy wchodzisz do finału Ligi Mistrzów z koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem 43 golami, wyobrażamy sobie ostatnią rzeczą, o której myśli Salah, są statystyki. Czy uważasz, że Mohamed Salah zasługuje na Złotą Piłkę? Wypowiedz się w sekcji komentarzy poniżej.