koszulka paulo dybala Obecnie nie jest jasne, jak dług

koszulka paulo dybala Obecnie nie jest jasne, jak długo Neymar pozostanie poza grą po tym, jak opuścił Parc des Princes we łzach podczas drugiej połowy zwycięstwa Paris Saint-Germain 2: 0 nad Strasburgiem w Coupe de France. W 60. minucie nie mógł kontynuować gry i musiał go zastąpić Moussa Diaby, a łzy Neymara wskazywały, że czuł, że to poważna kontuzja. PSG będzie desperacko mieć nadzieję na pozytywne wieści i modli się, aby ich gwiazda będzie w stanie zagrać w pierwszym meczu Ligi Mistrzów z Manchesterem United w ostatnim 16-tym meczu w Lidze Mistrzów 12 lutego.

„Ney jest zmartwiony, ponieważ to ta sama gdzie można kupić tanie koszulki piłkarskie stopa, to samo miejsce” - powiedział po meczu szef PSG Thomas Tuchel, BBC Sport. Neymar,