strój piłkarski bayern monachium Środkowy obrońca:

strój piłkarski bayern monachium Środkowy obrońca: Javier Mascherano (271 występów) - 7.09 Być może kontrowersyjne włączenie Mascherano z sukcesem przeszedł z defensywnego pomocnika do środkowego obrońcy podczas gry w Barcelonie, a następnie nawiązał udaną współpracę z Gerardem Pique, pomagając club do 19 trofeów w ciągu siedmiu i pół roku.

Środkowy obrońca: Gerard Pique (373 występy) - 7,13 Gerard Pique był prawdopodobnie jednym z najlepszych środkowych obrońców w historii Barcelony.bluzy piłkarskie z własnym nadrukiem  32-latek może to wszystko zrobić jako obrońca. Jest wysoki, silny, szybki, dobrze radzi sobie z piłką u swoich nóg i ma dobrą świadomość defensywną. Pique w tej dekadzie wystąpił w 373 meczach w barwach Barcelony, zdobywając w tym czasie 22 trofea.