strój bayernu monachium dla dzieci Tak więc Liverpool wr

strój bayernu monachium dla dzieci Tak więc Liverpool wrócił do Ligi Mistrzów – konkursu, który wygrali pięć razy. Po zajęciu czwartego miejsca w Premier League w zeszłym sezonie, drużyna Jurgena Kloppa musiała zakwalifikować się w fazie playoff. I właśnie to zrobili, pokonując niemiecką drużynę Hoffenheim 6- 3 sumarycznie, aby przejść do etapów grupowych.

Ale Liverpool nie może siedzieć i cieszyć się faktem, że zbyt długo będzie w europejskiej elicie. Dzieje się tak dlatego, że dziś po południu odkryją trzy kluby, które spotkają w fazie grupowej. Z powodu braku sukcesów w Europie w ciągu ostatnich pięciu lat, Merseysiders znajdą się w puli trzeciej. realna możliwość wylosowania przeciwko europejskiemu supermocarstwu i potencjalnego bycia w Grupie Śmierci. Więc jaki jest najlepszy i najgorszy scenariusz dla Liverpoolu przed remisem w Monako około godziny 17:00 czasu BST?

Spójrzmy: Najgorszy scenariusz:* Real Madryt* PSG* Liverpool* RB Lipsk Remis z Realem Madryt - który wygrał zawody w poprzednich dwóch sezonach - tanie koszulki piłkarskie z nadrukiem Neymar's Paris Saint-Germain i RB Lipsk - który odmówił sprzedaży Naby Keita do Liverpoolu tego lata z pewnością byłaby najgorszą możliwą grupą.