strój bramkarski dla dzieci de geaz Williamem Hillem Zapytaliśmy, c

strój bramkarski dla dzieci de geaz Williamem Hillem Zapytaliśmy, czy ktoś widział ten wynik, ale wiemy na pewno, że co najmniej 21 ludzie to zrobili. Według William Hill, 21 osób poprawnie przewidziało, że Liverpool pokona Maribor 7-0 we wtorek wieczorem przy kursie 80/1.

Jak to możliwe, aby mieć tyle szczęścia? Ale jeden z 21 przeżył absolutny koszmar. Ale jeden z 21 – ten, który postawił największy zakład, 10 funtów – trafił na pierwsze strony gazet z niewłaściwych powodów. W 86. minucie z Liverpoolem prowadząc 6-0, fan z Cheshire wcisnął przycisk paniki – znany również jako przycisk wypłaty – i zgarnął 153,76 £.

Niezły powrót, ale nie zbliżyłby się do kwoty, którą wygrałby, gdyby był odważniejszy. Bramka Trenta Alexandra-Arnolda w 90. minucie dała gościom 7-0 dla gości, a fan, który wypłacił gotówkę, stracił 657 funtów. Skończyło się na tym, że wygrałby 810 funtów. Ała. „Musiał się kopać”. „Możesz całkowicie zrozumieć, dlaczego wypłacił pieniądze, ponieważ na zaledwie 4 minuty przed końcem zakład przegrywał” – powiedział rzecznik William Hill Rupert Adams. „Ale musiał się kopać, kiedy bluzy piłkarskie z własnym nadrukiem Trent Alexander-Arnold strzelił bramkę w 90. minucie. Możesz to powtórzyć, Rupert. Ale chociaż wypłata mogła się odwrócić, przynajmniej zakończył wieczór z zyskiem i zdecydowanym Liverpoolem zwycięstwo. C'est la vie.